ÖZEL İMALATLAR

 

Katı atık transfer istasyonu ve eleme sistemleri

Özellikle büyükşehirlerde çöpün transfer ihtiyaçlarında hidrolik sıkıştırma ve eleme - geri dönüştürme ihtiyaçlarını kapsayan katı atık transfer istasyonu ve eleme sistemleri tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Mobil çöp aktarma istasyonu olarak da işlev görebilen bu sistemler katı atık, çöp ve hayvan atıklarının balyalanmasında kullanılır. Sıvı atıklar yerinde süzülür, böylece taşımada tonaj rekabeti sağlar. Treyler üzerinde gereksiz sistem ağırlığı meyadana getirmez. Kapasite 30 m3-150 m3 hacmine kadar uygun olacak şekilde kapasiteye sahip kurulum sağlanır.18 tondan 100 tona kadar presli stoklama özelliği vardır.

Hidrolik metal hurda presi

Metal hurdalarının sıkıştırılması ve balyalanması gibi bir takım ihtiyaçlar için müşteriye özel ürün imalatımız mevcuttur. Hidrolik sıkıştırma sistemlerindeki verimlilik ve yüksek güç elde etme deneyimlerimizi esnek imalat yeteneğimiz ile birleştirerek metal işleme yoğunluklu ve hurda atık organizasyonunu kolaylaştırmak isteyen işletmelere çözüm sunmaktayız.

Mini damperli çöp kasası

Şehir içinde ulaşımı zor olan yerlerde çöp taksi olarak adlandırılan küçük hacimli hidrolik sıkıştırmalı çöp kasalarının imalatı yapılmaktadır. Özel üretim şeklinde yapılan bu ürünlerimiz mini tip hidrolik devre elemanları ile donatılmış olup hız, fonksiyonellik ve pratiklik sağlar.

Sivil savunma kurtarma aracı imalatı

Doğal afetler başta olmak üzere sivil savunmanın ihtiyacı olabilecek her türlü şart için özel olarak tasarlanmış sivil savunma kurtarma araçlarının imalatı yapılmaktadır.

 

Su tankeri imalatı

Sulama ihtiyaçları çeşitli hacimlerde ve tiplerde su tankerlerinin imalatı yapılmaktadır. 500 lt/dakika kapasiteli santrifüz pompa ile genel kullanıma uygun halde veya özel tiplerde üretimler yapılabilmektedir.

  

Yol sulama ve kanal açma araçları imalatı

 

Cenaze yıkama ve taşıma aracı imalatı

 

Hidrolik yolcu asansörü imalatı

POWERLIFT Hidrolik yük asansörleri ürün grubumuzdan farklı olarak özel üretim gamımızda yer alan insan taşımak için spesifikleştirilmiş hidrolik yolcu asansörü üretimimiz mevcuttur. Her türlü konut, işyeri, ofis için standart kabinli asansörlerin imalatı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kurunuz.

 

Engelli asansörü imalatı

İç mekan veya dış mekanda çalışacak şekilde isteğe göre özel olarak üretilen engelli asansörü ve taşıma sistemlerinin tasarımı, imalatı ve montajı yapılabilmektedir.

  

Hidrolik devre elemanları imalatı

Dilimli kumanda kolları, emniyet valfleri, valf blokları, özel hidrolik rekorlar, hidrolik bağlantı parçaları, hidrolik filtreler, hidrolik silindir mil ucu oynak rulmanlı danagöz, depo kapakları, güç ünitesi bakım kapakları ve bunun gibi bir takım hidrolik devre elemanlarının üretimi gerçekleştirilmektedir. Şahlan yapısı hidrolik devre elemanları için Hidroteknik A.Ş. firması ile irtibata geçiniz.

    

Özel hidrolik silindir imalatı

Teleskobik, yastıklamalı, tandem, döner silindir, kramiyer sistemleri gibi her tip özel silindirin adetli imalatı yapılmaktadır.

  

Sert krom kaplı mil imalatı

DIN CK45 normlarında ISO F7 toleransında 6 metre uzunlukta imperial ve metrik ölçü birimlerinde muhtelif çaplarda sert krom kaplı mil ve taşlanmış mil imalatı yapılmaktadır. Hidrolik silindir ve pnömatik silindir imalatı başta olmak üzere spesifik kullanım alanı olan sert krom kaplı mil üretim hattımız geliştirilmektedir.

Sert krom kaplı rod boru imalatı

ST44 - ST52 standartlarında ISO f7 toleransında sert krom kaplı rod borular. İçi ham, dışı sert krom kaplı rod boruların metrik ve imperial muhtelif çap ve uzunluktaki üretimleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Rod boru imalat üretim hattımız geliştirilmektedir.

 

  • Şahlan yapısı hidrolik devre elemanlarının satışı
  • Şahlan ve Powerlift markalı ürünlerin servis, bakım ve onarım
  • Şahlan ürünlerinin perakende satışı
  • Projelendirme ve tedarik süreci

HİDROTEKNİK A.Ş. ŞAHLAN A.Ş.'NİN PARTNER FİRMASIDIR.